Witamy serdecznie

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Najczęściej zadawane pytania


Ty pytasz, my odpowiadamy!

Prosto i bez ogródek. Nie unikamy trudnych tematów, jak na przykład finalny koszt stworzenia oraz publikacji Twojej strony internetowej. Mówimy wprost ile to kosztuje oraz ile czasu zajmuje cały proces. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytanie? Napisz do nas, a na pewno wzbogacimy niniejszy dokument o kolejne treści.


  • kontakt@restyled.pl
  • +48 511 179 057

Baza wiedzy

Najczęściej zadawane pytania związane z projektowaniem i tworzeniem stron


01 .

Ile kosztuje strona internetowa?


Koszt wykonania strony www zależny jest od kilku czynników, przede wszystkim stopnia złożoności zlecenia. Inaczej przedstawia się koszt stworzenia prostej wizytówki firmowej, a inaczej zaawansowanego i rozbudowanego serwisu z własnym systemem zarządzania treścią. Koszt wykonania wizytówki to kwota 1500 zł netto. W przypadku bardziej wymagających witryn cena rośnie proporcjonalnie do czasu poświęconego na zlecenie.


02 .

Ile kosztuje projekt strony www?


Koszt realizacji projektu graficznego uwarunkowany jest stopniem złożoności projektowanej strony internetowej. Zaprojektowanie wizytówki oraz kilku podstron serwisu to kwota 1000 zł netto. W przypadku bardziej zaawansowanych witryn z systemem CMS, czy też platform sprzedażowych (sklepy internetowe), cena może wzrosnąć do 4000-5000 zł netto za przygotowanie projektu graficznego strony.


03 .

Ile trwa proces tworzenia strony www?


Czas realizacji strony internetowej naturalnie zależny jest od indywidualnego zlecenia. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie ukończyć powierzone nam prace w ciągu kliku dni. Innym razem natomiast zdarza nam się pracować z klientem na przestrzeni kilku tygodni, a nawet miesięcy.

Proste zlecenia, jak na przykład przygotowanie projektu graficznego strony www, czy też wdrożenie wizytówki firmowej jesteśmy w stanie zakończyć w ciągu kilku dni od momentu podpisania umowy.


04 .

Czy potrzebuję pozycjonowania strony?


Absolutnie TAK. Niestety, w czasach tak ogromnej konkurencji w praktycznie każdej z możliwych branż, samo posiadanie strony www już dawno przestało być wystarczające. Co nam po witrynie, której nikt nie odwiedza, bo nie może jej znaleźć? Pozycjonowanie pozwala dotrzeć do ogromnej ilości potencjalnych klientów, którzy usług oferowanych przez Ciebie szukają w najpopularniejszej obecnie wyszukiwarce - Google.


05 .

Ile kosztuje pozycjonowanie strony?


Koszt uzależniony jest od ilości fraz kluczowych, na które pozycjonowana jest strona oraz samej konkurencji występującej w Google i pozycjonującej się na podobne słowa kluczowe. Niemniej w przypadku mniejszych firm, koszt pozycjonowania strony może się zamknąć w kwocie 400 zł netto miesięcznie. Pozycjonowanie lokalne w przypadku wielu branż może być najlepszą i najtańszą formą reklamy.To nie wszystko

Nie znalazłeś interesującego Ciebie pytania? Napisz do nas.