Witamy serdecznie

Grafik komputerowy Usługi graficzne Chodzież / Budzyń / Piła


Potrzebujesz profesjonalnych usług graficznych?

Usługi związane z grafiką i projektowaniem graficznym oferujemy swoim klientom już od przeszło 15 lat, mając w swojej ofercie nie tylko projektowanie stron i projektowanie logo, ale również wszelkie usługi związane z tworzeniem grafiki użytkowej - projektujmy wizytówki, plakaty, vouchery, bannery, szyldy i grafiki wykorzystywane do oklejania samochodów.


  • kontakt@restyled.pl
  • +48 511 179 057

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Profesjonalne usługi graficzne Nie tylko na terenie Chodzieży, Budzynia i Piły


01 .

Projektowanie wizytówek


To jeden z podstawowych elementów identyfikacji wizualnej, niezwykle przy tym ważny w codziennym funkcjonowaniu Twojej firmy. Zaprojektujemy atrakcyjne i przykuwające uwagę wizytówki firmowe, a także zajmiemy się drukiem i dostarczeniem gotowego produktu wprost do siedziby Twojej firmy. Koszystamy z usług profesjonalnej drukarni.


02 .

Projektowanie plakatów


Potrzebujesz plakatów, by promować konkretne wydarzenie związane z życiem Twojej firmy? A może po prostu chcesz zlecić przygotowanie plakatów reklamowych? Oferujemy przygotowanie projektu graficznego plakatu i wielkoformatowy druk na świetnym pod względem parametrów papierze, a co za tym idzie w bardzo dobrej jakości.


03 .

Projektowanie bannerów


Wielkoformatowe bannery są w większości wykorzystywane przez firmy w celach reklamowych - mogą na przykład prezentować aktualną ofertę firmy, czy też być wskazówką dotyczącą dojazdów do głownej siedziby. Bez względu na przeznaczenie, jesteśmy w stanie zaprojektować i wydrukować banner na każdą okazję.

Każdy z przygotowanych przez nas bannerów drukowany jest na Frontlit 510g, to specjalistyczny materiał do średniookresowych reklam zewnętrznych. Cechuje się bardzo wysoką odpornością na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.


04 .

Projektowanie kalendarzy


Firmowy kalendarz jest nie tylko świetnym rozwiązaniem wewnątrz struktur firmy, ale może być również rewelacyjnym upominkiem dla wiernych klientów firmy, szczególnie w przypadku kalendarzy książkowych.


05 .

Projektowanie roll-upów


Roll-up to świetne rozwiązanie w przypadku, gdy chcesz w widoczny sposób reklamować swoje usługi. Zaprojektowane przez nas roll-upy drukujemy na Blockout PET 420 g/m2 - to specjalistyczny materiał stosowany do reklam typu rollup lub xbanner. Najczęściej do użytku wewnętrznego.To nie wszystko

Nie znalazłeś interesującego Ciebie produktu? Napisz do nas.