Witamy serdecznie

Projektowanie logo i księgi znaku. Identyfikacja wizualna dla firm. Tworzymy marki, które zapadają w pamięć.


Czym jest logo?

Logo to indywidualny znak graficzny będący częścią identyfikacji wizualnej firm, produktów i usług - logo może występować w trzech różnych formach: sygnetu, czyli samego znaku graficznego; logotypu, czyli napisu; logo - będącym całościowym połączeniem dwóch wspomnianych elementów.


  • kontakt@restyled.pl
  • +48 511 179 057

Dlaczego to takie trudne?

Projektowanie logo to jedna z najważniejszych dziedziń projektowania graficznego


Logo identyfikuje marki


Celem logo jest zdefiniowanie charakteru firmy oraz zakresu jej działalności, co odbywa się za pomocą znaku graficznego, który z założenia, nie powinien w żaden sposób być podatny na aktualne trendy. Logo to forma ekspresji, gdzie jedną z podstawowych zasad jest "mniej znaczy więcej". To jeden z głównych powodów, dla których nauka projektowania logo jest niezwykle trudna do opanowania.


Staram się dążyć do dwóch rzeczy w projektowaniu: prostoty i przejrzystości. Świetny projekt zrodzony jest właśnie z nich. ~ Lindon Leader, autor logotypu FedEx

Zanim zaczniemy

Chcesz zlecić projekt identyfikacji wizualnej? Pamiętaj o kilku kwestiach. Pomogą nam w pracy dla Ciebie.


01 .

Nazwa firmy / marki


Wybierając profil prowadzonej działalności gospodarczej skup się na doborze chwytliwej, ale jednocześnie jasnej w przekazie nazwie, która będzie określała Twoją firmę, tudzież promowaną przez Ciebie markę produktów. Masz problem z doborem odpowiedniej nazwy? Chętnie pomożemy opracowując naming i rejestrując stosowne domeny internetowe.


02 .

Opowiedz nam o swojej firmie


Chcemy wiedzieć o Twojej firmie jak najwięcej - informacje, które nam przekażesz pomogą w kreowaniu logo, czy też kompletnego systemu identyfikacji wizualnej Twojego przedsiębiorstwa. Jakie usługi oferujesz? Jakie wartości są dla Ciebie ważne? Jakie są mocne i słabe strony Twojej firmy? Skąd zrodziła się koncepcja na taką, a nie inną działalność?


03 .

Określ oczekiwania


Sprecyzuj, jakich elementów identyfikacji potrzebujesz: czy zainteresowany/a jesteś tylko i wyłącznie stworzeniem logo? A może również potrzebujesz wizytówek, papieru firmowego, ulotek i innych ważnych elementów? Zamówienie pakietu projektów nie tylko skutkuje ich spójnością pod względem artystycznym, ale również jest znacznie tańsze, niż projektowanie każdego z elementów systemu identyfikacji wizualnej osobno.

04 .

Zaufaj nam


Znamy się na swojej pracy, robimy to od lat. Pracowaliśmy dla setek klientów. To świetni ludzie, którzy prowadzą świetne biznesy.


Funkcją projektowania jest pozwolenie projektowi funkcjonować. ~ Micha Commeren