Witamy serdecznie

Projektowanie stron internetowych Projekty graficzne serwisów www


O co chodzi w projektowaniu stron?

Projektowanie stron to proces, w którym grafik opracowuje wizualny charakter serwisu internetowego - tworząc schemat i strukturę strony internetowej, ustalając jej kolorystykę, typografię, czy też architekturę informacji. Dobrze zaprojektowana strona jest nie tylko czytelna, ale spójna z identyfikacją wizualną firmy i przede wszystkim wyróżnia się na tle konkurencji.


  • kontakt@restyled.pl
  • +48 511 179 057

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Projektujemy strony od ponad 15 lat Oto, co możemy dla Ciebie zrobić


01 .

Wizytówka firmowa


To najprostsza wersja strony internetowej skierowana przede wszystkim do małych firm, jednoosobowych działalności gospodarczych lub też osób prywatnych. Wizytówka firmowa to strona składająca się z kilku podstawowych zakładek opisująca najważniejsze usługi firmy, przedstawiająca firmę za pomocą zdjęć oraz oferująca szczegółowe informacje kontaktowe.


02 .

Strona firmowa


Rozbudowana wersja wizytówki firmowej, często wzbogacona o profesjonalny, bezpieczny i szybki system zarządzania treścią (CMS), która kompleksowo przedstawia internautom firmę oraz świadczone przez nią usługi. Może cechować się katalogiem produktów, sekcją aktualności, czy też firmowym blogiem. Często jest to również strona wielojęzyczna.


03 .

Landing Page / SPA (Single Page Application)


Strony internetowe określane mianem SPA są niezwykle popularne na przestrzeni ostatnich lat. To serwis internetowy nie posiadający osobnych podstron, charakteryzuje się długą, podzieloną na stosowne sekcje stroną główną, gdzie poszczególne informacje prezentowane są jedna pod drugą. Strony SPA wykorzystywane są często przez firmy działające w branży IT.

Landing Page działa na podobnej zasadzie, ale z natury określane są w ten sposób strony sprzedażowe, czy też witryny, które mają zachęcić użytkownika do podjęcia określonej akcji - zakup produktu, zapisanie się do newslettera, czy też wypełnienie ankiety.


04 .

Sklep internetowy


Sklep internetowy to cyfrowa platforma sprzedażowa skierowana do firm i osób działających w branży e-commerce. W dzisiejszych czasach sklep internetowy, to niezwykle rozbudowana aplikacja z dedykowanym systemem zarządzania treścią, który nie tylko umożliwia dodawanie i edycję nowych produktów, ale monitorowanie zachowań klientów i wyników sprzedaży.


05 .

Blog firmowy


Firmowy blog to rewelacyjne narzędzie, dzięki któremu możesz przybliżyć swoją firmę klientom oraz mieć z nimi bezpośredni kontakt. To bardzo niedoceniana platforma, która przede wszystkim pozwala prowadzić dialog z Twoimi klientami, ale również pomaga we wszystkich aspektach związanych z pozycją Twojej witryny w organicznych wynikach wyszukiwania.Zanim zaczniemy

Jak wygląda proces projektowania strony www? Jakie są poszczególne etapy?


01 .

Koncepcja serwisu


Na tym etapie określamy wstępną koncepcję serwisu. Opracowujemy barwy przewodnie, wyróżniamy poszczególne sekcje strony, tworzymy architekturę strony internetowej, określamy typografię. Wraz z klientem zastanawiamy się nad stosownym naciskiem na poszczególne elementy witryny. A mając już gotową koncepcję...


02 .

Makiety UI/UX


Przygotowujemy szkielet strony internetowej w formie makiet UI / UX, dzięki którym w prostej i czytelnej formie przedstawiamy klientowi, jak rozplanowane zostaną poszczególne elementy witryny. To też moment, w którym określamy strukturę nawigacji tak, aby strona była przede wszystkim prosta w obsłudze, niezależnie od urządzenia, na którym będzie odwiedzana.


03 .

Projektowanie graficzne


To etap, w którym tworzony jest projekt graficzny strony internetowej (layout) - bazując na wcześniej przygotowanej koncepcji oraz szkielecie strony grafik przygotowuje profesjonalny projekt graficzny, dzięki czemu tworzona strona www nabiera rzeczywistych kształtów. Przygotowany projekt, w formie bitmapy, prezentowany jest klientowi do właściwej oceny.